8 757 141 UAH Zebranych na Pomoc Ukrainie w 2023 Roku!

Rok 2023 był dla nas wszystkich okresem pełnym wyzwań, ale również ogromnych osiągnięć. Dzięki niezłomnemu duchowi i hojności każdego z Was, wspólnie dokonaliśmy czegoś naprawdę wyjątkowego.

Z ogromną dumą informujemy, że razem udało nam się zebrać imponującą kwotę 8 757 141 UAH! Te środki posłużyły ważnym celom. Część z tych środków została przeznaczona na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy poprzez zakup dronów, pojazdów, medycyny taktycznej, kamer termowizyjnych, systemów Starlink, sprzętu komunikacyjnego i innych niezbędnych materiałów. Pozostałe fundusze skierowaliśmy na pomoc dla ludności cywilnej dotkniętej przez wojnę.

Nasze działania w 2023 roku to jednak nie tylko zbiórki funduszy. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 150 akcji i wydarzeń wspierających Ukrainę. Zorganizowaliśmy największe na świecie obchody Dnia Niepodległości Ukrainy w Warszawie, przeprowadziliśmy 30 targów i koncertów charytatywnych, zorganizowaliśmy forum Be BraveLikeUkraine, a także wiele innych kluczowych inicjatyw i projektów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem naszych działań:

inne wiadomości