“Żeby wszystkie dzieci miały Święta”

Święta to magiczny czas, pełen radości i marzeń dzieci. Niestety, dla wielu małych serc z Ukrainy, te chwile są obecnie przyćmione cieniem wojny. Euromajdan-Warszawa wychodzi naprzeciw potrzebom tych dzieci, których rodzice walczą lub zginęli na froncie, i zaprasza Was do dołączenia do naszej akcji pomocy.

Pod hasłem “Żeby wszystkie dzieci miały Święta” rozpoczynamy zbiórkę funduszy, aby stworzyć wyjątkowe święta dla dzieci, osieroconych przez wojnę. Od 24 lutego, niemal 9000 dzieci w Ukrainie zostało osieroconych z powodu walk z rosyjskim najeźdźcą. Chcemy dla nich stworzyć, chociaż chwilę radości i zapomnienia o trudnościach, jakie niosą za sobą te trudne czasy.

Miasto Dobra – to miejsce, gdzie troska o drugiego człowieka nabiera realnego wymiaru, a dzieci znalazły schronienie po utracie swoich domów. Pod opieką organizacji pozostaje 210 dzieci.

Chcemy zebrać co najmniej 150 tysięcy złotych, aby kupić tym dzieciom prezenty i niezbędne rzeczy, których im brakuje po utracie domu. A dla dzieci z hospicjum, które znajduje się na terenie Miasta Dobra, oprócz prezentów zakupimy także aparat CPAP wraz z koncentratorem tlenu. Ten sprzęt pomoże im samodzielnie oddychać.

Możecie wesprzeć nasze działania poprzez bezpośrednią wpłatę na konto Fundacji:

PL75 1140 2004 0000 3102 8246 6359 lub przekazanie 1.5% podatku: 

KRS: 0000507234, Cel szczegółowy: 83905. 

Pamiętajcie, że każda złotówka ma znaczenie!

Wspólnymi siłami możemy stworzyć dla tych dzieci wyjątkowe święta, pełne radości i nadziei. Dziękujemy za Waszą hojność i wspólną solidarność.

inne wiadomości