Działamy dalej: Ponad 35 tysięcy złotych w 7 dni dla dzieci osieroconych przez wojnę!

Z całego serca dziękujemy każdemu i każdej, kto wsparł naszą zbiórkę! Jesteście niesamowici – w ciągu 7 dni udało się nam zebrać już ponad 35 tysięcy złotych

Dzięki hojności każdego z was, marzenia setek dzieci mają szansę stać się rzeczywistością. Choć dzieciom odebrano ich domy, nikt nie odbierze ich marzenia. Wiemy jednak, że musimy zebrać jeszcze trochę więcej, by starczyło na prezenty dla wszystkich 210 dzieci z Miasta Dobra i sprzęt medyczny dla hospicjum. 

Celem, do którego zmierzamy, jest zebranie co najmniej 150 tysięcy złotych, na zakup niezbędnych artykułów na podstawie konkretnych potrzeb partnerskiej organizacji Miasto Dobra, które bezpośrednio dostarczymy na miejsce. 

Kontynuujemy więc naszą pracę, kontynuujemy pomoc i prosimy was o wsparcie naszej zbiórki na rzecz dzieci z Ukrainy. Jeśli udało Wam się już to zrobić – prześlijcie znajomym lub udostępnijcie informacje o zbiórce na swoich social mediach.

Zostańcie prawdziwymi bohaterami dla tych dzieci i ich rodziców, którzy walczą za naszą wolność. Niech młodzi, choć na chwilę zapomną o wojnie.

Podarujcie im Święta i wesprzyjcie naszą zbiórkę!

inne wiadomości